Gidi

Gide Kristīne Vilcāne
Kristīne Vilcāne ir personiskās izaugsmes trenere un grāmatu autore. Piedāvā pārgājienus pa Baldones un Daugmales mežiem individuāli un grupās. Pārgājienos Kristīne pielieto koučinga un piedzīvojumu terapijas metodes, dalībniekiem sniedzot unikālu pieredzi un vidi, kurā ikvienam ir laiks pievērst domas savai pašizaugsmei. Piedāvājumā ir arī komandas saliedēšanas aktivitātes.

Tālr. +37129473372
e-pasts: k.vilcane@gmail.com

Gide Renāte Šidlovska
Individuālās un grupu ekskursijas pa Baldones novada vēsturiskajiem objektiem. Nesteidzīgā pastaigā Renāte savās ekskursijās var izstāstīt par Baldones vēsturi, tās slaveniem cilvēkiem, kuri saistīti ar Baldoni. Izstaigāt Ceriņu parku, pagaršot sēravota ūdeni, ielūkoties Baldones sv. Miķeļa baznīcā, aplūkot  Balto pili jeb Baldones Mūzikas pamatskolu un izstaigāt neparasto Meža galeriju vai apciemot jebkuru citu tūrisma objektu Baldonē pēc Jūsu izvēles.

Tālr. +37128699731
e-pasts: renatekruma@inbox.lv

Gide Zane Ulmane
Zane ir Baldones vēstures pētniece, kas padziļināti pēta Baldones vēsturi. Piedāvā ekskursijas ar pārgājiena elementiem un kultūrvēsturiskiem stāstiem. Piedalījusies Baldones Stāstu takas tapšanā un Baldones audiogida izstrādē.

Tālr. +37129545201
e-pasts: zane.ulmane1@gmail.com

Gide Līga Petrāne
Ķekavas patriote, kāzu floriste, tautisko jostu audēja un gide. Ekskursijas vada latviešu, angļu un vācu valodā.

Tālr. +371229736280
e-pasts: lagapet@inbox.lv

Gide Māra Dakare
Vadu ekskursijas kopš 2000.gada latviešu, krievu, itāliešu valodās. Īsa, bet ļoti patiesa atziņa :„Kas pagātni pētī, tas nākotni svētī.”(Rainis) Gids ir vēstnieks par savu tautu, savu zemi un savu pilsētu. Pēc Jūsu vēlmēm un interesēm, ekskursija tiks pielāgota tieši Jums!

Tālr. +37129825811
e-pasts: mara.dakare@gmail.com

Baldones ceļotājs
Tūrisma operators Baldones ceļotājs jau 10 gadus piedāvā tūrisma pakalpojumus Ķekavas novadā – gida pakalpojums Baldones apkārtnē, pārgājienus un velobraucienus pa daudzveidīgo un apskates objektiem bagāto apvidu starp Baldoni un Daugmali, palīdzību Jūsu atpūtas organizēšanai Ķekavas novadā. Mūsu darbības sfērā ietilpst arī vienas un vairāku dienu ceļojumi Latvijā, ceļojumi pa Eiropu un citām pasaules daļām.

Tālr. +37129563697
e-pasts: info@baldonescelotajs.lv
www.baldonescelotajs.lv

Ķekavas novadpētniecības muzeja gida pakalpojumi
Kekavas novadpētniecības muzejs piedāvā ekskursijas gida pavadībā pa Ķekavas novadu.

Tālr. +37125736700
e-pasts: inara.rumbina@kekava.lv