Izsludināta pieteikšanās Ziemassvētku tirdziņiem

Ķekavas novadā šogad notiks divi Ziemassvētku tirdziņi – Ķekavā un Baldonē. Informācija par tirdziņiem un pieteikšanās kārtība tirgotājiem norādīta zemāk.

3. decembrī no pl. 11.00-16.00 Ziemassvētku tirgus notiks Baldones pilsētas skvērā, savukārt 17. decembrī no pl. 10.00-14.00 Ziemassvētku tirgus notiks Skolas ielā Ķekavā.

Informācija tirgotājiem!

Pieteikšanās:
1. Tirgotājs aizpilda ONLINE PIETEIKUMA ANKETU;
2. Pēc pieteikšanās noslēgšanās uz tirgotāja e-pastu tiek nosūtīts informatīvs e-pasts ar lūgumu apstiprināt dalību;
3. Pēc dalības apstiprinājuma saņemšanas, tiek izrakstīts rēķins.

Pieteikšanās uz konkrēto tirgu līdz norādītajam datumam – pēc norādītā datuma pieteikums vairs netiks pieņemts. Pieteikšanās tikai aizpildot online pieteikuma anketu. VIETU SKAITS IEROBEŽOTS! LŪDZU IZLASĪT DALĪBAS NOTEIKUMUS!

Dalības noteikumi:
1. Rūpniecības preces tirgot nav atļauts (tai skaitā rotaļlietas, sadzīves ķīmiju un kosmētiku), izņēmums – Ziemassvētku tematikai atbilstošas preces, piemēram, lampiņas, eglīšu dekorējumi u.c.
2. Tirdzniecības vietai jābūt Ziemassvētku noformējumā (piemēram, karodziņi, lampiņas, egļu zari, sveces – noformējums pēc pašu izvēles un iespējām);
3. Tirdzniecībai tiek pieņemti ēdinātāji (tai skaitā cukurvate, popkorns, kartupeļu virpuļi) ierobežotā skaitā ar saviem elektrības ģeneratoriem (elektrība netiek nodrošināta);
4. Uz e-pastu: tirgi@kekava.lv jānosūta foto ar tirgoto produkciju;
5. Organizators patur tiesības izvērtēt tirgotāja dalību tirgū;
6. Priekšroka tiek dota Ķekavas novada tirgotājiem;
7. Vietu skaits tirgū ierobežots!